Vélemények
Olvasók visszajelzései
"Gratulálok a könyvhöz. Nagyon tetszett. Radics András karaktere különösen, de Caprara is jó volt. Még általános iskolás koromban olvastam Zrínyi Ilonáról egy könyvet és tiszta nosztalgikus volt. Köszönöm az élményt!"
"Minden könyve biztos vàlasztás annak, aki értelemmel olvas."
"Elolvastam a könyvedet...nagyon tetszett. Megmondom őszintén, nem tudtam miről szól majd... Annyira izgalmas és szép történet, hogy nem tudtam letenni, amíg végig nem olvastam. Gratulálok hozzá, és nagy élmény volt elolvasni. Köszönöm!"
"Ennyi életörömet egy emberben ritkán látni ilyen koncentráltan"
"Elolvastam a könyved, nagyon tetszett!! Gratulálok!! Csodáltam, hogy mennyire jártas vagy mindenféle politikai, vallási, történelmi, építészeti mindenféle témában. Tetszett a két szálon futó cselekmény, és ahogy végül összekapcsolódtak."
"Kiolvastam, két szuszra. Nagyon, nagyon... Nagyon izgi volt. Lesz folytatás?"
„A könyved tetszik, örömmel olvasom, bár nem haladok gyorsan. Neked köszönhetem, hogy újra könyvet fogtam a kezembe!”
„A könyvedet csak addig tettem le, míg lefotóztam :):) Nagyon tetszik, izgalmas, fordulatos, nem is várom, hogy a végére érjek...mert akkor vége lesz az élménynek.”
„A Kaméleon-sors is tetszett, de ez még jobban.”
"Amúgy a Kaméleon sors nagyon megrázó volt. Nagyon tetszett. Az ugandai résznél bőgtem."
"Érdekes volt és könnyen ment, ha jól emlékszem két lépésben. Viszont! Azon gondolkoztam folyamatosan, hogy mi lehetett a személyes tapasztalatod és mi fikció? Helyenként meghökkentően nyers voltál, már-már vulgáris, de ez nem kritika."
"A múltkor eszembe jutott, hogy milyen jó erzeked lenne egy erotikus regényt írni… nagyon jó lenne!"
"Most jutottam a könyved végére, őszintén mondom, nagyon jól írsz. Az fogja többek közt emlékezetessé tenni, hogy nagyon magasan ér véget... az anya szájába nagy igazságot adtál."
"Anyukám nagyon örült a dedikált könyvnek, az ajándék könyvnek és a kis levélkének is. Őszintén meghatódott, hogy még léteznek ilyen kedves emberek, mint Ön."
"Gratulálok! Most tettem le a könyvet. Lassan olvastam, hogy tovább tartson. De ma este már muszáj volt a végére járnom. Jó sok kép kavarog az agytekervényeim között."
Tréningrésztvevők és szakmai partnerek véleményei
"Végre értelmet nyertek olyan dolgok is, amiket eddig nem tudtam magamról, mit miért teszek, és miért gondolok. Ajánlom mindenkinek szívből!"
"Segített megérteni, mit, miért, hogyan"
"A tanulók érdekesnek találták a játékos feladatokat, és azt is, hogy forgószínpad-szerűen mindig másokkal kerültek össze, minél több emberrel érintkezve ezáltal. A csoportokat Bea meghatározott szempont szerint alakította. A gyerekek értékelték az interaktivitást, illetve hogy mindenki őszintén elmondhatta a véleményét, gondolatait. Csapatépítéshez kiváló."
"Köszönjük a sok hasznos tudást és közös gondolkodást, építő nap volt! :)"
"Külön köszönöm az élvezetes beszélgetést, szuper volt megismerni a kékgalléros kollégák elkötelezését támogató szakmai tanácsaitokat és jó gyakorlataitokat!"
Hírlevél
